(A) Societate comerciala din Botosani angajeaza

personal pentru departament

achizitii – aprovizionare – 2 posturi

CERINTE:

·         Absolvent(a) de studii superioare( TEHNICE sau ECONOMICE);

·         Experienta in administrarea activitatilor de aprovizionare – intre 5 - 7ani ;

·         Capabil/a si orientat/a spre a face profit si a actiona creativ;

·         Abilitati de comunicare si negociere.

RESPONSABILITATI:

·         Colaborarea cu departamentele de productie, calitate, financiar, vanzari;

·         Intocmirea si analiza cererilor de oferta;

·         Negocierea cu furnizorii a preturilor de achizitie, a termenelor de plata si incheierea contractelor cu acestia;

·         Aprovizionare cu materiale de la furnizori, conform comenzilor preluate si urmarirea acestora.

BENEFICII :

Salar: 1.550 euro net/luna

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-urile la email: constructii2019@gmail.com sau O.P.1 – C.P.33 Botosani

(A).

Spune-ne opinia ta