(A) Algorithmics - școala de IT din Botoșani, angajează reprezentant de vânzări

Hai să creștem împreună, dacă:

  1. Ai abilități foarte bune de comunicare și relaționare;
  2. Ai experiență în vânzări de cel puțin un an;
  3. Te poți organiza foarte bine singur;
  4. Te poți adapta ușor la lucrul cu platforme;
  5. Cunoști foarte bine pachetul Office;
  6. Dai atenție detaliilor;
  7. Dacă ai și experiență în vânzarea de servicii educaționale, avantaj tu!

Descrierea jobului:

  1. Reprezentantul de vânzări la Algorithmics promovează cursurile de programare către părinți și către școli și centre educaționale;
  2. Ține legătura cu părinți ai copiiilor între 6 și 18 ani pentru a îi invita la lecțiile demonstrative gratuite organizate pentru ei și copii și apoi pentru a-i înscrie la cursuri;
  3. Contactează centre educaționale și școli publice și private;
  4. Propune soluții și recomandări pentru consolidarea vânzărilor;
  5. Monitorizează în permanență piața și competiția pentru a se asigura că oferta Algorithmics Botoșani este adaptată nevoilor clienților.

Oferim:

Training gratuit și acces la o metodologie unică de predare, curriculă internațională, pe o platformă proprie cu resurse și ghiduri explicative;
Oportunitatea de a lucra într-un mediu inspirațional, în care poți contribui la formarea unor generații noi de IT-iști;
Remunerare prin salariu fix și bonusuri in funcție de obiectivele realizate!

Descrierea companiei:

Algorithmics, Școala Internațională de Programare pentru copii, oferă cursuri de programare și competențe digitale pentru copii cu vârste cuprinse între 6 și 18 ani. Prezentă în peste 35 de țări, în 450 orașe, cu mai mult de 860,000 de cursanți, Algorithmics oferă cursuri atât online cât și offline, în Botoșani.

La Algorithmics profesorii predau după o curiculă dezvoltată de experți metodologi internaționali, actualizată permanent la nevoile în continuă schimbare ale societății tehnologice de astăzi. Platforma proprie vine atât în ajutorul elevilor, fiind adaptată fiecărei vârste, cât și profesorilor, pentru planificarea cursurilor și urmărirea progresului copiilor.

Dacă ești interesat, trimite CV la botosani@algorithmicschool.com până la data de 05.10.2023.

Info despre noi găsiți la https://botosani.alg.academy/ro sau la tel.: 0744.758 586

Spune-ne opinia ta

Vezi alte știri publicate de Stiri Botosani

Un duhovnic din Botoșani va fi următorul sfânt al României (Video)

Miercuri, 1 Mai 2024
442

Părintele Paisie Olaru de la Sihăstria este unul dintre acei oameni ai bisericii care a schimbat destinul multora. Cei care au bătut drumul Sihăstriei au găsit întotdeauna la Părintele Pai...

In memoriam Prof. Ilarion Mandachi. ”Regret că nu i-am spus tot ce aș fi vrut să-i spun!”

147

În trecerea inexorabilă a timpului, anii par clipe ce licăresc fugar în existența omenească. Ne naștem sub aureola unei stele în care stă ascuns și sfârșitul ca o dator...

Care este starea lui Florin Piersic, după operația chirurgicală suferită!

417

Florin Piersic a ajuns la Terapie Intensivă, la Institutul Inimii din Cluj, pentru a fi supravegheat de medici, având în vedere vârsta înaintată şi faptul că are montat un ...