(A) Anunț angajare

Pentru dezvoltarea departamentului de vanzari ANGAJAM - AGENTI VANZARI – 3 posturi pentru betoane, pavaj, camine, capace, tuburi, agregate naturale si concasate, tamplarie PVC si AL

Candidatul ideal:

- studii medii/superioare;
- experienta intr-un post similar constituie avantaj;
- bune abilitati de comunicare, negociere si de convingere, cu orientare spre rezultate;
- responsabilitate, constiinciozitate;
- permis auto categoria B;

Descrierea jobului

- vanzarea intregii game de produse a societatii ( betoane, agregate naturale + concasate), pavaj, camine, tuburi, tamplarie PVC + Aluminiu);
- negociere si incheiere contracte pe termen lung;
- incasare in timpul stabilit a facturilor de vanzare catre clienti;

Oferim:
- pachet salarial motivant:

- masina de serviciu, telefon, laptop;
- Locul de munca: Botosani

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV la adresa: constructii2019@gmail.com sau O.P.1 – C.P. 33 Botosani

(A).

Spune-ne opinia ta