Astazi, incepand cu ora 11.oo, la Teatrul Mihai Eminescu din Botosani se desfasoara Festivalul National de Gimnastica-Dans "Mica floare, mica stea" 2010, eveniment organizat de Palatul Copiilor Botosani.
Live.botosani.ro va transmite in direct pe internet, incepand cu ora 11:00, competitia interjudeteana la care vor participa copii din Barlad, Botosani, Calarasi, Campulung-Muscel, Dragasani, Focsani, Piatra Neamt, Ploiesti, Salaj, Slatina, Suceava, Vaslui.
ASTAZI: Festivalul National de Gimnastica-Dans "Mica floare, mica stea" Botosani 2010!
Stiri BotosaniSâmbătă, 22 Mai 2010Cultură24 vizualizăriSpune-ne opinia ta
Vezi alte știri publicate de Stiri Botosani
Câte clase trebuie să ai ca să poți conduce o mașină, ce spune legea!
Vineri, 26 Iulie 2024
756
756
Prin urmare, toți cursanții trebuie să citească și să rețină prevederile din legea circulației. Iar la finalul pregătirii, susțin un examen teoretic, în cadrul căruia răspund la &ic...
Șoferi din Suceava, prinși pe drumurile din Botoșani cu lemne transportate ilegal!
Vineri, 26 Iulie 2024
72
72
În urma verificărilor efectuate, s-a stabilit faptul că acesta nu deține documente legale pentru cantitatea de 1,5 metri cubi material lemnos transportată, motiv pentru care a fost sancțion...
Invitatul de la Știri cu Gelu Graur: ”Cea mai frumoasă perioadă din an este atunci când sunt pe două roți, împreună cu soția mea!”
Vineri, 26 Iulie 2024
296
296
Pasiune, adrenalină, călătorii rapide, dar și riscuri în trafic, deseori teribilism și, din păcate, uneori tragedii. În Botoșani, în fiecare lună, zeci de persoane obțin per...