Doi din judet
Stiri BotosaniJoi, 22 Ianuarie 2009Sport23 vizualizăriPentru a forma un lot competitiv pentru returul campionatului FC Botosani se indreapta catre campionatul judetean si liga a treia de unde testeaza 3 jucatori. Este vorba de Stefan Nicolae de la Ecologistul Luceafarul Mihai Eminescu, Andrei Podariu de la FCM Dorohoi si Sergiu Danila de la CS AS Roma.“A?teptam. Sunt jucatori tineri. E prima oara cand ii vad. Ne lamurim mult mai bine in cantonament. Sper ca atu-ul asta al tineretii sa se vada” a declarat tehnicianul formatiei, Cristi Popovici.Sergiu Danila a impresionat deja conducerea tehnica a formatiei prin lejeritatea cu care alearga. Aceasta a fost poreclit Duracel.
Spune-ne opinia ta
Vezi alte știri publicate de Stiri Botosani
Câte clase trebuie să ai ca să poți conduce o mașină, ce spune legea!
Vineri, 26 Iulie 2024
750
750
Prin urmare, toți cursanții trebuie să citească și să rețină prevederile din legea circulației. Iar la finalul pregătirii, susțin un examen teoretic, în cadrul căruia răspund la &ic...
Șoferi din Suceava, prinși pe drumurile din Botoșani cu lemne transportate ilegal!
Vineri, 26 Iulie 2024
70
70
În urma verificărilor efectuate, s-a stabilit faptul că acesta nu deține documente legale pentru cantitatea de 1,5 metri cubi material lemnos transportată, motiv pentru care a fost sancțion...
Invitatul de la Știri cu Gelu Graur: ”Cea mai frumoasă perioadă din an este atunci când sunt pe două roți, împreună cu soția mea!”
Vineri, 26 Iulie 2024
295
295
Pasiune, adrenalină, călătorii rapide, dar și riscuri în trafic, deseori teribilism și, din păcate, uneori tragedii. În Botoșani, în fiecare lună, zeci de persoane obțin per...