Campionatul de fotbal in sala intre licee se reia sambata

Sambata in sala Colegiului Tehnic
Gheorghe Asachi se vor relua meciurile pentru
calificarea in faza superioara a cupei
liceelor la fotbal in sala.
Incepand de sambata se vor disputa meciurile
restante din prima grupa din care fac parte
echipele Scolii de Cooperatie, Colegiului
National A.T. Laurian , Liceului Agricol, Grupului
Scolar Dimitrie Negreanu si a Colegiului Tehnic
Gheorghe Asachi.
Din prima grupa s-au disputat numai 2 meciuri
restul fiind amanate pentru dupa sarbatori cu
acordul tuturor echipelor.
Meciurile restante se vor diputa in fiecare sambata
[pentrua se desmna si ultimile dou echipe ce vor
accede la grupa de 6 echipe.
Pina in prezent s-au calificat in faza a doua a
grupelor Liceul Sportiv, Colegiul National Mihai
Eminescu, Colegiul `Economic" si Liceul
Teoretic `Nicolae Iorga".

 

 

Spune-ne opinia ta

Vezi alte știri publicate de Stiri Botosani

Cetatea Suceava a transferat patru jucători, unul vine de la FC Botoșani!

astăzi, 18:00

Achizițiile clubului Cetatea 1932 Suceava continuă cu patru jucători - care se vor alătura echipei lui Petre Grigoraș începând cu 1 iulie - cu experiență în Liga a II-a și ch...

Vedere clară, protecție inteligentă și stil personal: noile direcții în domeniul opticii moderne

astăzi, 17:15

Evoluția stilului de viață modern determină schimbări semnificative în domeniul opticii, iar utilizatorii devin tot mai atenți la calitatea și eficiența soluțiilor pentru corecția vede...

Cum folosești corect freza electrică pentru unghii

astăzi, 17:09

Diferența dintre o unghie bine pregătită și una subțiată ireversibil poate fi de câteva mii de rotații pe minut aplicate greșit. Freza electrică este unul dintre cele mai eficiente inst...