FAZA ZILEI: Politia Botosani organizeaza licitatie pentru paza si protectia sediilor IPJ!

Paza si protectie pentru sediile politiei! Greu de crezut daca nu s-ar intampla in Romania, tara unde totul este posibil, cu conditia sa fie... in conditiile legii: Politia Botosani anunta licitatie publica pentru SERVICII PAZA SI PROTECTIE SEDII IPJ BOTOSANI!

Criteriul de atribuire este clar: "Pretul cel mai scazut"! Anuntul este publicat astazi, 20 decembrie, la ora 11.06, data limita a ofertelor fiind 5 ianuarie 2011, la ora 10.00. Valoare estimata: 100,800 RON! 


IATA ANUNTUL PUBLICAT PE SISTEMUL ELECTRONIC DE ACHIZITII PUBLICE (SEAP):

Autoritate contractanta 
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BOTOSANI 
Cod de identificare fiscala:  4524865 
Adresa:  B-dul. M. Eminescu, nr. 57, Botosani 
Telefon:  0231/507230 
Fax:  0231/507230 
Denumire invitatie: Servicii paza si protectie sedii IPJ Botosani  
Modalitate de desfasurare: Procedura offline 
Criteriu de atribuire: Pretul cel mai scazut. Cu faza finala de licitatie electronica 
CPV: 79713000-5 - Servicii de paza (Rev.2) 
Tip contract: Servicii 
Obiectul contractului: Servicii paza si protectie sedii IPJ Botosani 
Stare procedura: In desfasurare 
Data publicarii: 20.12.2010 11:06 
Data limita de depunere a ofertelor: 05.01.2011 10:00 
Adresa la care se transmit ofertele: IPJ Botosani - serviciul de logistica, loc. Botosani, B-dul. Mihai Eminescu, nr. 57 
Data si ora deschiderii ofertelor: 05.01.2011 10:30 
Adresa (locul) de deschidere a ofertelor: loc. Botosani, B-dul. Mihai Eminescu, nr. 57, jud. Botosani – Serviciul de logistica 
Limba de redactare a ofertei: Romana 
Modalitatea de atribuire:
Un contract de achizitii publice 

Valoare estimata: 100,800 RON 
Moneda in care se transmite oferta de pret: RON 
Criterii de calificare:  Modul de obtinere a documentatiei de atribuire: 
CONFORM FISA DE DATE A ACHIZITIEI  accesarea fiserului electronic disponibil in SEAP
gratuit de la sediul autoritatii contractante 


 

 

Spune-ne opinia ta

Vezi alte știri publicate de Stiri Botosani

VIDEO - A plătit 9.000 de euro pentru o motocicletă care figura furată din Italia!

astăzi, 11:33

Poliţiştii de frontieră din cadrul Punctului de Trecere a Frontierei Stânca au descoperit la controlul de frontieră şi indisponibilizat pentru continuarea cercetărilor o motocicletă care ...

VIDEO - Două case, o bucătărie de vară și un depozit de furaje mistuite de flăcări! Trei porci și 20 de păsări au ars de vii!

astăzi, 10:42

Un incendiu de proporții a izbucnit, noaptea trecută, într-o gospodărie din localitatea Cândești. Două case, o bucătărie de vară și un depozit de furaje au fost distruse de flăc...

La 3 ani de la moartea Alexandrei Ivanov, dosarul NU a ajuns în instanță! Familia cere despăgubiri de 7 milioane de euro

astăzi, 10:01

Tânăra de 25 de ani, care a agonizat fără îngrijire o noapte întreagă în Maternitatea din Botoșani, le ceruse medicilor să intervină, acuzând dureri insuportabile ...