Leo Grozavu nu este suparat pe presa care a inceput sa il critice in ultima perioada datorita lipsei de rezultate, insa nu mai vine la
conferintele organizate de club. Motivul, programare la dentist. "De obicei ne mai schimbam si pozitiile vis-a-vis de conferinte, de atributii. Noi ne completam bine reciproc. Culmea , azi Leo are o programare la dentist, la stomatolog, in dimineata asta. Practic coincide cu nevenirea lui la momentul de astazi . Nu e nici o suparare. Nu ...", a spus Giani Florian. Dupa terminarea conferintei de presa ce nu durat mai mult de 20 de minute, masina tehncianului botosanean se afla in curtea Stadionului Municipal.
Probabil ca tratamentul stomatologului a durat foarte putin. (S.B.)
Leo Grozavu prefera dentistii in defavoarea presei
Stiri BotosaniJoi, 30 Octombrie 2008Sport19 vizualizări![Leo Grozavu prefera dentistii in defavoarea presei](https://stiri.botosani.ro/media/images/articles/big/leo-grozavu-prefera-dentistii-in-defavoarea-presei-se2AyD.jpg)
Desi conferinta de presa organizata de FCBotosani este organizata in fiecare joi la orele 9tehnicianul formatiei a preferat sa faca o vizitala dentist si a trimis secundul la dialog. Cu toate acestea nu este suparat pe ziristii ce ii critica acti
Spune-ne opinia ta
Vezi alte știri publicate de Stiri Botosani
Câte clase trebuie să ai ca să poți conduce o mașină, ce spune legea!
775
Prin urmare, toți cursanții trebuie să citească și să rețină prevederile din legea circulației. Iar la finalul pregătirii, susțin un examen teoretic, în cadrul căruia răspund la &ic...
Șoferi din Suceava, prinși pe drumurile din Botoșani cu lemne transportate ilegal!
75
În urma verificărilor efectuate, s-a stabilit faptul că acesta nu deține documente legale pentru cantitatea de 1,5 metri cubi material lemnos transportată, motiv pentru care a fost sancțion...
Invitatul de la Știri cu Gelu Graur: ”Cea mai frumoasă perioadă din an este atunci când sunt pe două roți, împreună cu soția mea!”
299
Pasiune, adrenalină, călătorii rapide, dar și riscuri în trafic, deseori teribilism și, din păcate, uneori tragedii. În Botoșani, în fiecare lună, zeci de persoane obțin per...