Agentii

Agentia Judeteana de Ocupare a Fortei de Munca Botosani
ADRESA: str. Colonel Tomoroveanu nr. 2
TEL: 0231/536791
Fax: 0231/536792  
Tel verde: 0800800275        
E-mail: ajofm@bt.anofm.ro
WWW: www.botosani.anofm.ro/page2.html


Autoritatea Rutiera Romana
ADRESA: str. Calea Nationala nr. 56, bl U1A, sc. D, ap. 4
TEL: 0231/514.192
Mobil: 0721/275291
E-mail: botosani@arr.ro
WWW: ARR Botosani

Agentia pentru Plati si Interventii in Agricultura
ADRESA: str. Calea Nationala nr. 81
TEL: 0231/511040, 0231/511039, 0372/783160, 0372/783160
E-mail: apia.botosani@apia.org.ro
WWW: Agentia pentru Plati si Interventii in Agricultura Botosani
Centre locale Botosani:
1. Botosani
ADRESA: str. Calea Nationala nr. 81, parter
TEL: 0231/515373
E-mail: botosani.botosani@apia.org.ro
2. Saveni
ADRESA: str. A.I. Cuza nr. 63
TEL: 0231/541340
E-mail: saveni.botosani@apia.org.ro
3. Dorohoi
ADRESA: str. A.I. Cuza nr. 2
TEL: 0231/615053
E-mail: dorohoi.botosani@apia.org.ro
4. Darabani
ADRESA: str. 1 Decembrie nr. 286
TEL: 0231/631353
E-mail: darabani.botosani@apia.org.ro
5. Trusesti
ADRESA: Com. Trusesti
TEL: 0231/570280
E-mail: trusesti.botosani@apia.org.ro
6. Flamanzi
ADRESA: str. Principala nr. 1
TEL: 0231/552447
E-mail: flamanzi.botosani@apia.org.ro
7. Sulita
ADRESA: com. Sulita
TEL: 0231/573300
E-mail: sulita.botosani@apia.org.ro

Agentia pentru Protectia Mediului Botosani
ADRESA: B-dul Mihai Eminescu nr. 44
TEL: 0231/584.135
Fax: 0231/ 584139
E-mail: office@apmbt.anpm.ro
WWW: http://apmbt.anpm.ro/

 

Vezi alte știri publicate de Stiri Botosani

Iulian Rotariu a câștigat ultramaratonul The Track!

Joi, 23 Mai 2019
778

O cursă incredibilă, 520 de km în nouă etape, 38 de concurenți la start, doi dintre ei sunt români. La finalul cursei, cei doi români se află în fruntea clasamentului: pri...

Fostul primar al comunei Curtești s-a stins din viață

Joi, 23 Mai 2019
1844

Fost primar al comunei Curtești, Dumitru Vițel avea 63 de ani și în ultimul timp fusese internat în spital din cauza unor afecțiuni grave. "Suntem cu gândul ș...

Meteo: Ne așteaptă un weekend capricios

Joi, 23 Mai 2019
225

Vremea va fi capricioasa in urmatoarele zile, in conditiile in care meteorologii au emis, joi, o noua informare de vijelii valabila pentru toata tara. Aceasta a intrat in vigoare joi la ora 12:00...