Agentii

Agentia Judeteana de Ocupare a Fortei de Munca Botosani
ADRESA: str. Colonel Tomoroveanu nr. 2
TEL: 0231/536791
Fax: 0231/536792  
Tel verde: 0800800275        
E-mail: ajofm@bt.anofm.ro
WWW: www.botosani.anofm.ro/page2.html


Autoritatea Rutiera Romana
ADRESA: str. Calea Nationala nr. 56, bl U1A, sc. D, ap. 4
TEL: 0231/514.192
Mobil: 0721/275291
E-mail: botosani@arr.ro
WWW: ARR Botosani

Agentia pentru Plati si Interventii in Agricultura
ADRESA: str. Calea Nationala nr. 81
TEL: 0231/511040, 0231/511039, 0372/783160, 0372/783160
E-mail: apia.botosani@apia.org.ro
WWW: Agentia pentru Plati si Interventii in Agricultura Botosani
Centre locale Botosani:
1. Botosani
ADRESA: str. Calea Nationala nr. 81, parter
TEL: 0231/515373
E-mail: botosani.botosani@apia.org.ro
2. Saveni
ADRESA: str. A.I. Cuza nr. 63
TEL: 0231/541340
E-mail: saveni.botosani@apia.org.ro
3. Dorohoi
ADRESA: str. A.I. Cuza nr. 2
TEL: 0231/615053
E-mail: dorohoi.botosani@apia.org.ro
4. Darabani
ADRESA: str. 1 Decembrie nr. 286
TEL: 0231/631353
E-mail: darabani.botosani@apia.org.ro
5. Trusesti
ADRESA: Com. Trusesti
TEL: 0231/570280
E-mail: trusesti.botosani@apia.org.ro
6. Flamanzi
ADRESA: str. Principala nr. 1
TEL: 0231/552447
E-mail: flamanzi.botosani@apia.org.ro
7. Sulita
ADRESA: com. Sulita
TEL: 0231/573300
E-mail: sulita.botosani@apia.org.ro

Agentia pentru Protectia Mediului Botosani
ADRESA: B-dul Mihai Eminescu nr. 44
TEL: 0231/584.135
Fax: 0231/ 584139
E-mail: office@apmbt.anpm.ro
WWW: http://apmbt.anpm.ro/

 

Vezi alte știri publicate de Stiri Botosani

Scriitor botoșănean, despre construirea complexului de muzee din București: "E o idee prostă mai veche"

astăzi, 11:10
2

Scriitorul botoșănean Dan Lungu își manifestă nemulțumirea față de anunțul făcut de Ministrul Culturii și Identității Naționale, potrivit căruia Muzeul Holocaustului, care urmează...

S-a înființat o asociație pentru victimele abuzurilor DNA

astăzi, 10:54
25

Mihai Banu, un jurist de 30 ani, a fondat o asociație care să apere victimele abuzurior Departamentului Național Anti-Corupție, atât din punct de vedere emoțional, cât și d...

Flutur s-a unit cu alți șase primari, pentru autostradă și Spital Regional de Urgență în Moldova

astăzi, 10:37
85

Şapte oraşe din Moldova, printre care și Botoșani, s-au unit, marţi, în Asociaţia „Moldova se Dezvoltă”, care are, între proiecte, realizarea Spitalului Regional de...