Programul complet al Ligii a II-a, seria I, pentru sezonul 2009/2010

Programul complet al Ligii a II-a, seria I, pentru sezonul 2009/2010
Programul complet al Ligii a II-a, seria I, pentru sezonul 2009/2010, stabilit, luni, în cadrul Adunării Generale a ligii secunde, ce a avut loc la Casa Fotbalului.

Etapa I
Concordia Chiajna - Sportul Studenţesc
Victoria Brăneşti - FC Snagov
Petrolul Ploieşti - Săgeata Stejaru
Delta Tulcea - Dunărea Galaţi
Tricolorul Breaza - Dinamo II Bucureşti
CSM Râmnicu Sărat - FCM Bacău
Steaua II - Cetate Suceava
Gloria Buzău - FC Botoşani
Dunărea Giurgiu - Farul Constanţa

Etapa a II-a
Sportul Studenţesc - Victoria Brăneşti
FC Snagov - Petrolul Ploieşti
Săgeata Stejaru - Delta Tulcea 
Dunărea Galaţi - CSM Râmnicu Sărat
Dinamo II Bucureşti - Steaua II
FCM Bacău - Tricolorul Breaza
Cetate Suceava - Gloria Buzău
FC Botoşani - Dunărea Giurgiu
Farul Constanţa - Concordia Chiajna

Etapa a III-a
Concordia Chiajna - FC Botoşani
Victoria Brăneşti - Farul Constanţa
Petrolul Ploieşti - Sportul Studenţesc
Tricolorul Breaza - Dunărea Galaţi
CSM Râmnicu Sărat - Delta Tulcea
Steaua II - FCM Bacău
Gloria Buzău - Dinamo II Bucureşti
Dunărea Giurgiu - Cetate Suceava
FC Snagov - Săgeata Stejaru

Etapa a IV-a
Delta Tulcea - Tricolorul Breaza
Sportul Studenţesc - FC Snagov
Săgeata Stejaru - CSM Râmnicu Sărat
Dunărea Galaţi - Steaua II
Dinamo II Bucureşti - Dunărea Giurgiu
FCM Bacău - Gloria Buzău
Cetate Suceava - Concordia Chiajna
FC Botoşani - Victoria Brăneşti
Farul Constanţa - Petrolul Ploieşti

Etapa a V-a
Concordia Chiajna - Dinamo II Bucureşti
Victoria Brăneşti - Cetate Suceava
Petrolul Ploieşti - FC Botoşani
Tricolorul Breaza - CSM Râmnicu Sărat
Steaua II - Delta Tulcea
Gloria Buzău - Dunărea Galaţi
Dunărea Giurgiu - FCM Bacău
Sportul Studenţesc - Săgeata Stejaru
FC Snagov - Farul Constanţa

Etapa VI-a
Delta Tulcea - Gloria Buzău
CSM Râmnicu Sărat - Steaua II
Săgeata Stejaru - Tricolorul Breaza
Dunărea Galaţi - Dunărea Giurgiu
Dinamo II Bucureşti - Victoria Brăneşti
FCM Bacău - Concordia Chiajna
Cetate Suceava - Petrolul Ploieşti
FC Botoşani - FC Snagov
Farul Constanţa - Sportul Studenţesc

Etapa a VII-a
Concordia Chiajna - Dunărea Galaţi
Victoria Brăneşti - FCM Bacău
Petrolul Ploieşti - Dinamo II Bucureşti
Steaua II - Tricolorul Breaza
Gloria Buzău - CSM Râmnicu Sărat
Dunărea Giurgiu - Delta Tulcea
Sportul Studenţesc - FC Botoşani
FC Snagov - Cetate Suceava
Farul Constanţa - Săgeata Stejaru

Etapa a VIII-a
Delta Tulcea - Concordia Chiajna
Tricolorul Breaza - Gloria Buzău
CSM Râmnicu Sărat - Dunărea Giurgiu
Săgeata Stejaru - Steaua II
Dunărea Galaţi - Victoria Brăneşti
Dinamo II Bucureşti - FC Snagov
FCM Bacău - Petrolul Ploieşti
Cetate Suceava - Sportul Studenţesc
FC Botoşani - Farul Constanţa

Etapa a IX-a
Concordia Chiajna - CSM Râmnicu Sărat
Victoria Brăneşti - Delta Tulcea
Petrolul Ploieşti - Dunărea Galaţi
Gloria Buzău - Steaua II
Dunărea Giurgiu - Tricolorul Breaza
Sportul Studenţesc - Dinamo II Bucureşti
FC Snagov - FCM Bacău
FC Botoşani - Săgeata Stejaru
Farul Constanţa - Cetate Suceava

Etapa a X-a
Delta Tulcea - Petrolul Ploieşti
Tricolorul Breaza - Concordia Chiajna
CSM Râmnicu Sărat - Victoria Brăneşti
Steaua II - Dunărea Giurgiu
Săgeata Stejaru - Gloria Buzău
Dunărea Galaţi - FC Snagov
Dinamo II Bucureşti - Farul Constanţa
FCM Bacău - Sportul Studenţesc
Cetate Suceava - FC Botoşani

Etapa a XI-a
Concordia Chiajna - Steaua II
Victoria Brăneşti - Tricolorul Breaza
Petrolul Ploieşti - CSM Râmnicu Sărat
Dunărea Giurgiu - Gloria Buzău
Sportul Studenţesc - Dunărea Galaţi
FC Snagov - Delta Tulcea
Cetate Suceava - Săgeata Stejaru
FC Botoşani - Dinamo II Bucureşti
Farul Constanţa - FCM Bacău

Etapa a XII-a
Delta Tulcea - Sportul Studenţesc
Tricolorul Breaza - Petrolul Ploieşti
CSM Râmnicu Sărat - FC Snagov
Steaua II - Victoria Brăneşti
Gloria Buzău - Concordia Chiajna
Săgeata Stejaru - Dunărea Giurgiu
Dunărea Galaţi - Farul Constanţa
Dinamo II Bucureşti - Cetate Suceava
FCM Bacău - FC Botoşani

Etapa a XIII-a
Concordia Chiajna - Dunărea Giurgiu
Victoria Brăneşti - Gloria Buzău
Petrolul Ploieşti - Steaua II
Sportul Studenţesc - CSM Râmnicu Sărat
FC Snagov - Tricolorul Breaza
Dinamo II Bucureşti - Săgeata Stejaru
Cetate Suceava - FCM Bacău
FC Botoşani - Dunărea Galaţi
Farul Constanţa - Delta Tulcea

Etapa a XIV-a
Concordia Chiajna - Săgeata Stejaru
Delta Tulcea - FC Botoşani
Tricolorul Breaza - Sportul Studenţesc
CSM Râmnicu Sărat - Farul Constanţa
Steaua II - FC Snagov
Gloria Buzău - Petrolul Ploieşti
Dunărea Giurgiu - Victoria Brăneşti
Dunărea Galaţi - Cetate Suceava
FCM Bacău - Dinamo II Bucureşti

Etapa a XV-a
Victoria Brăneşti - Concordia Chiajna
Petrolul Ploieşti - Dunărea Giurgiu
Sportul Studenţesc - Steaua II
FC Snagov - Gloria Buzău
Săgeata Stejaru - FCM Bacău
Dinamo II Bucureşti - Dunărea Galaţi
Cetate Suceava - Delta Tulcea
FC Botoşani - CSM Râmnicu Sărat
Farul Constanţa - Tricolorul Breaza

Etapa a XVI-a
Concordia Chiajna - Petrolul Ploieşti
Victoria Brăneşti - Săgeata Stejaru
Delta Tulcea - Dinamo II Bucureşti
Tricolorul Breaza - FC Botoşani
CSM Râmnicu Sărat - Cetate Suceava
Steaua II - Farul Constanţa
Gloria Buzău - Sportul Studenţesc
Dunărea Giurgiu - FC Snagov
Dunărea Galaţi - FCM Bacău

Etapa a XVII-a
Petrolul Ploieşti - Victoria Brăneşti
Sportul Studenţesc - Dunărea Giurgiu
FC Snagov - Concordia Chiajna
Săgeata Stejaru - Dunărea Galaţi
Dinamo II Bucureşti - CSM Râmnicu Sărat
FCM Bacău - Delta Tulcea
Cetate Suceava - Tricolorul Breaza
FC Botoşani - Steaua II
Farul Constanţa - Gloria Buzău

RETUR

Etapa a XVIII-a
Sportul Studenţesc - Concordia Chiajna
FC Snagov - Victoria Brăneşti
Săgeata Stejaru - Petrolul Ploieşti
Dunărea Galaţi - Delta Tulcea
Dinamo II Bucureşti - Tricolorul Breaza
FCM Bacău - CSM Râmnicu Sărat
Cetate Suceava - Steaua II
FC Botoşani - Gloria Buzău
Farul Constanţa - Dunărea Giurgiu

Etapa a XIX-a
Victoria Brăneşti - Sportul Studenţesc
Petrolul Ploieşti - FC Snagov
Delta Tulcea - Săgeata Stejaru
CSM Râmnicu Sărat - Dunărea Galaţi
Steaua II - Dinamo II Bucureşti
Tricolorul Breaza - FCM Bacău
Gloria Buzău - Cetate Suceava
Dunărea Giurgiu - FC Botoşani
Concordia Chiajna - Farul Constanţa

Etapa a XX-a
FC Botoşani - Concordia Chiajna
Farul Constanţa - Victoria Brăneşti
Sportul Studenţesc - Petrolul Ploieşti
Dunărea Galaţi - Tricolorul Breaza
Delta Tulcea - CSM Râmnicu Sărat
FCM Bacău - Steaua II
Dinamo II Bucureşti - Gloria Buzău
Cetate Suceava - Dunărea Giurgiu
Săgeata Stejaru - FC Snagov

Etapa a XXI-a
Tricolorul Breaza - Delta Tulcea
FC Snagov - Sportul Studenţesc
CSM Râmnicu Sărat - Săgeata Stejaru
Steaua II - Dunărea Galaţi
Dunărea Giurgiu - Dinamo II Bucureşti
Gloria Buzău - FCM Bacău
Concordia Chiajna - Cetate Suceava
Victoria Brăneşti - FC Botoşani
Petrolul Ploieşti - Farul Constanţa

Etapa a XXII-a
Dinamo II Bucureşti - Concordia Chiajna
Cetate Suceava - Victoria Brăneşti
FC Botoşani - Petrolul Ploieşti
CSM Râmnicu Sărat - Tricolorul Breaza
Delta Tulcea - Steaua II
Dunărea Galaţi -Gloria Buzău
FCM Bacău - Dunărea Giurgiu
Săgeata Stejaru - Sportul Studenţesc
Farul Constanţa - FC Snagov

Etapa XXIII-a
Gloria Buzău - Delta Tulcea
Steaua II - CSM Râmnicu Sărat
Tricolorul Breaza - Săgeata Stejaru
Dunărea Giurgiu - Dunărea Galaţi
Victoria Brăneşti - Dinamo II Bucureşti
Concordia Chiajna - FCM Bacău
Petrolul Ploieşti - Cetate Suceava
FC Snagov - FC Botoşani
Sportul Studenţesc - Farul Constanţa

Etapa a XXIV-a
Dunărea Galaţi - Concordia Chiajna
FCM Bacău - Victoria Brăneşti
Dinamo II Bucureşti - Petrolul Ploieşti
Tricolorul Breaza - Steaua II
CSM Râmnicu Sărat - Gloria Buzău
Delta Tulcea - Dunărea Giurgiu
FC Botoşani - Sportul Studenţesc
Cetate Suceava - FC Snagov
Săgeata Stejaru - Farul Constanţa

Etapa a XXV-a
Concordia Chiajna - Delta Tulcea
Gloria Buzău - Tricolorul Breaza
Dunărea Giurgiu - CSM Râmnicu Sărat
Steaua II - Săgeata Stejaru
Victoria Brăneşti - Dunărea Galaţi
FC Snagov - Dinamo II Bucureşti
Petrolul Ploieşti - FCM Bacău
Sportul Studenţesc - Cetate Suceava
Farul Constanţa - FC Botoşani

Etapa a XXVI-a
Concordia Chiajna - CSM Râmnicu Sărat
Victoria Brăneşti - Delta Tulcea
Petrolul Ploieşti - Dunărea Galaţi
Gloria Buzău - Steaua II
Dunărea Giurgiu - Tricolorul Breaza
Sportul Studenţesc - Dinamo II Bucureşti
FC Snagov - FCM Bacău
FC Botoşani - Săgeata Stejaru
Farul Constanţa - Cetate Suceava

Etapa a XXVII-a
Delta Tulcea - Petrolul Ploieşti
Tricolorul Breaza - Concordia Chiajna
CSM Râmnicu Sărat - Victoria Brăneşti
Steaua II - Dunărea Giurgiu
Săgeata Stejaru - Gloria Buzău
Dunărea Galaţi - FC Snagov
Dinamo II Bucureşti - Farul Constanţa
FCM Bacău - Sportul Studenţesc
Cetate Suceava - FC Botoşani

Etapa a XXVIII-a
Concordia Chiajna - Steaua II
Victoria Brăneşti - Tricolorul Breaza
Petrolul Ploieşti - CSM Râmnicu Sărat
Dunărea Giurgiu - Gloria Buzău
Sportul Studenţesc - Dunărea Galaţi
FC Snagov - Delta Tulcea
Cetate Suceava - Săgeata Stejaru
FC Botoşani - Dinamo II Bucureşti
Farul Constanţa - FCM Bacău

Etapa a XXIX-a
Delta Tulcea - Sportul Studenţesc
Tricolorul Breaza - Petrolul Ploieşti
CSM Râmnicu Sărat - FC Snagov
Steaua II - Victoria Brăneşti
Gloria Buzău - Concordia Chiajna
Săgeata Stejaru - Dunărea Giurgiu
Dunărea Galaţi - Farul Constanţa
Dinamo II Bucureşti - Cetate Suceava
FCM Bacău - FC Botoşani

Etapa a XXX-a
Concordia Chiajna - Dunărea Giurgiu
Victoria Brăneşti - Gloria Buzău
Petrolul Ploieşti - Steaua II
Sportul Studenţesc - CSM Râmnicu Sărat
FC Snagov - Tricolorul Breaza
Dinamo II Bucureşti - Săgeata Stejaru
Cetate Suceava - FCM Bacău
FC Botoşani - Dunărea Galaţi
Farul Constanţa - Delta Tulcea

Etapa a XXXI-a
Concordia Chiajna - Săgeata Stejaru
Delta Tulcea - FC Botoşani
Tricolorul Breaza - Sportul Studenţesc
CSM Râmnicu Sărat - Farul Constanţa
Steaua II - FC Snagov
Gloria Buzău - Petrolul Ploieşti
Dunărea Giurgiu - Victoria Brăneşti
Dunărea Galaţi - Cetate Suceava
FCM Bacău - Dinamo II Bucureşti

Etapa a XXXII-a
Victoria Brăneşti - Concordia Chiajna
Petrolul Ploieşti - Dunărea Giurgiu
Sportul Studenţesc - Steaua II
FC Snagov - Gloria Buzău
Săgeata Stejaru - FCM Bacău
Dinamo II Bucureşti - Dunărea Galaţi
Cetate Suceava - Delta Tulcea
FC Botoşani - CSM Râmnicu Sărat
Farul Constanţa - Tricolorul Breaza

Etapa a XXXIII-a
Concordia Chiajna - Petrolul Ploieşti
Victoria Brăneşti - Săgeata Stejaru
Delta Tulcea - Dinamo II Bucureşti
Tricolorul Breaza - FC Botoşani
CSM Râmnicu Sărat - Cetate Suceava
Steaua II - Farul Constanţa
Gloria Buzău - Sportul Studenţesc
Dunărea Giurgiu - FC Snagov
Dunărea Galaţi - FCM Bacău

Etapa a XXXIV-a
Petrolul Ploieşti - Victoria Brăneşti
Sportul Studenţesc - Dunărea Giurgiu
FC Snagov - Concordia Chiajna
Săgeata Stejaru - Dunărea Galaţi
Dinamo II Bucureşti - CSM Râmnicu Sărat
FCM Bacău - Delta Tulcea
Cetate Suceava - Tricolorul Breaza
FC Botoşani - Steaua II
Farul Constanţa - Gloria Buzău.

 

Spune-ne opinia ta

Vezi alte știri publicate de Stiri Botosani

Accident pe Împărat Traian! Un botoşănean a ajuns la spital!

Vineri, 22 Septembrie 2017
2228

Bărbatul de 51 de ani tocmai traversa strada Împărat Traian, undeva în zona dispensarelor medicale, când un Opel Astra, condus de un bărbat de 43 de ani din Mileanca, l-a surprins...

Efective sporite de jandarmi la manifestările din weekend și la protestul din Piața Revoluției

Vineri, 22 Septembrie 2017
829

La misiunile de asigurare a ordinii şi siguranţei la manifestările publice, precum Festivalul Mărului din localitatea Băiceni, meciurile de fotbal de la Săveni, Dorohoi şi Darabani şi la patru...

Pentru părinții și adolescenții din Botoșani: Ateliere interactive "Mesajele mediatice din mintea noastră"

Vineri, 22 Septembrie 2017
512

Sâmbătă, 23 septembrie, părinții și adolescenții din Botoșani sunt invitați să participe la atelierele interactive "Mesajele mediatice din mintea noastră", susținute de Dan ...