Laurențiu Reghecampf: "Nu mă interesează ce arată FC Botoșani. Obișnuiți-vă că vom caștiga fiecare meci" - VIDEO

Laurențiu Reghecampf: "Nu mă interesează ce arată FC Botoșani. Obișnuiți-vă că vom caștiga fiecare meci" - VIDEO
Antrenorul echipei Steaua Bucuresti, Laurentiu Reghecampf, este bucuros de cele trei puncte obtinute in partida cu FC Botosani, dupa victoria cu 0-2, mai ales ca fostul jucator al celor de la Viitorul, Florin Tanase, a marcat la debutul sau in tricoul vicecampioanei.

"Reghe" a mai spus ca sigur Manchester City a trimis spioni la Botosani, dar marti seara va fi un alt meci.

"A fost un meci foarte bun facut de echipa noastra, am castigat cele trei puncte. Acesta a fost obiectivul nostru astazi sa aungem cat mai sus in fruntea clasamentului, sa nu facem pasi gresiti, indiferent de meciurile care le avem in Champions League sau Europa League. Sunt bucuros ca Tanase a marcat, cei trei jucatori care au intrat dupa pauza au reusit sa schimbe jocul echipei noastre. Nu ma intereseaza ce arata FC Botosani. Obisnuiti-va cu jocul echipei noastre si cu faptul ca vom castiga fiecare meci. Sunt sigur ca au fost spioni de la City in aceasta seara, dar marti va fi alt joc.", a declarat Reghecampf.
Declaratiile lui Laurentiu Reghecampf, antrenor Steaua
Posted by Stiri Botosani on 12 August 2016

 

Spune-ne opinia ta

Vezi alte știri publicate de Ionuț Tăbultoc

Andrei Burlacu a parasit cantonamentul Romaniei U21 si va rata partidele cu Portugalia si Tara Galilor

Joi, 9 Noiembrie 2017
695

Botoșăneanul Andrei Burlacu, mijlocașul celor de la CS U Craiova, a acuzat dureri musculare la câteva zile după reuniunea lotului U21, astfel că selecționerul Daniel Isăilă l-a convocat ...

Clasamentul Ligii I inainte de intreruperea campionatului! Viitorul s-a apropiat la 2 puncte de FC Botosani

Luni, 6 Noiembrie 2017
812

In aceasta seara va avea loc ultima partida a etapei cu numarul 17, intre Juventus Bucuresti si Poli Timisoara. Inaintea pauzei, FC Botosani ocupa locul 4, cu 31 de puncte, fiind urmata de aproape de ...

Victorii pe linie pentru juniorii de la FC Botosani! CLASAMENT

Luni, 6 Noiembrie 2017
908

Juniorii A FC Botoșani au câștigat sâmbătă la amiză cu scorul de 3-0 contra formației LPS Vaslui. Golurile au fost marcate de Cucuruzac și Loghin și un autgol de partea vasluiană....