Laurențiu Reghecampf: "Nu mă interesează ce arată FC Botoșani. Obișnuiți-vă că vom caștiga fiecare meci" - VIDEO

Laurențiu Reghecampf: "Nu mă interesează ce arată FC Botoșani. Obișnuiți-vă că vom caștiga fiecare meci" - VIDEO
Antrenorul echipei Steaua Bucuresti, Laurentiu Reghecampf, este bucuros de cele trei puncte obtinute in partida cu FC Botosani, dupa victoria cu 0-2, mai ales ca fostul jucator al celor de la Viitorul, Florin Tanase, a marcat la debutul sau in tricoul vicecampioanei.

"Reghe" a mai spus ca sigur Manchester City a trimis spioni la Botosani, dar marti seara va fi un alt meci.

"A fost un meci foarte bun facut de echipa noastra, am castigat cele trei puncte. Acesta a fost obiectivul nostru astazi sa aungem cat mai sus in fruntea clasamentului, sa nu facem pasi gresiti, indiferent de meciurile care le avem in Champions League sau Europa League. Sunt bucuros ca Tanase a marcat, cei trei jucatori care au intrat dupa pauza au reusit sa schimbe jocul echipei noastre. Nu ma intereseaza ce arata FC Botosani. Obisnuiti-va cu jocul echipei noastre si cu faptul ca vom castiga fiecare meci. Sunt sigur ca au fost spioni de la City in aceasta seara, dar marti va fi alt joc.", a declarat Reghecampf.
Declaratiile lui Laurentiu Reghecampf, antrenor Steaua
Posted by Stiri Botosani on 12 August 2016

 

Spune-ne opinia ta

Vezi alte știri publicate de Ionuț Tăbultoc

Alin Bejan: ”Speram sa anihilam jucatorii lor care fac diferenta”

Sâmbătă, 23 Septembrie 2017
387

Costel Enache va fi suspendat pentru jocul cu constantenii, dupa ce a fost trimis in tribuna de centralul Sebastian Coltescu, iar la conferinta de presa organizata inaintea meciului a fost prezent sec...

FC Botosani a pus in vanzare bilete pentru meciul cu Viitorul Constanta!

Sâmbătă, 23 Septembrie 2017
943

Astfel prețul unui bilet este de 20 de lei (intrare generală), iar la tribunele I și II, sectoarele ”B” prețul biletului va fi de 40 lei.Programul casei de bilete:Sâmbăt...

IMAGINI INCREDIBILE din vestiarul celor de la Poli Iasi, la finalul partidei cu FC Botosani! Iesenii au facut prapad - FOTO

Joi, 21 Septembrie 2017
2516

FC Botoșani și Poli Iași au oferit un spectacol total aseară pe teren într-un 3-3 de toată frumusețea. Meciul a fost unul cu răsturnări de scor, penalty-uri și eliminări ale tehnicieni...