(A) Anunț angajare economist

Dacă doriți să faceți parte dintr-o echipă de profesioniști în construcții și aveți experiență în domeniul economic, vă așteptăm alături de colegii noștri.

Căutăm Economist Contabil.

Candidatul ideal ar trebui să aibă:

Experiență profesională -  vechime minim 10  ani în domeniul financiar- contabil - foarte bun cunoscător și cu experiență în aplicarea prevederilor legislației financiar-fiscale-contabile;
Persoană receptivă, calmă, serioasă, corectă, fire comunicativă, deschisă la lucrul în echipă.

Se cer (responsabilități):
Conduce, organizează, controlează contаbilitateа sociеtаților din subordinе și a cеlor aflate în reorganizarе judiciară;
Evidență contabila completă, salarii, balanță de verificare lunară, declarații și bilanț;
Coordonează cu abilități serioase biroul financiar –contabil, colaborează cu biroul juridic și conducerea societăților atunci când este necesar;
își asumă îndeplinirea oricăror altor sarcini pe linie economică și financiar-contabila.

Se oferă:
Salar: 12.000 lei net/luna; angajare din 01.03.2021
Locul : BOTOȘANI

Informații suplimentare la tel. 0730 039 371
CV-urile la email: constructii2019@gmail.com

Spune-ne opinia ta