City Net angajează agent de vânzări. VEZI condiţiile şi oferta!

City Net angajează agent de vânzări, punct de contractare mobil.

Cerinţe:
-experienţa anterioară în vânzări nu este obligatorie, dar reprezintă un avantaj
-cunoştinţe în domeniul telecomunicaţiilor (constituie avantaj)
-abilităţi de dezvoltare şi persuasiune
-traininguri în domeniul vânzărilor (constituie avantaj)
-diplomaţie, proactivitate şi orientare către client
-foarte bune abilităţi de comunicare
-cunoaşterea unei limbi de circulaţie internaţională

Responsabilităţi:
-prezentarea şi promovarea serviciilor companiei către persoanele fizice
-prospectarea pieţei şi identificarea de noi clienţi-persoane fizice
-negocierea şi încheierea de contracte cu persoane fizice
-preponderent activitate de teren

Ofertă (bonusuri, beneficii):
-contract de muncă
-bonusuri în funcţie de performanţă
-posibilitate de evoluţie profesională

CV-urile pot fi depuse în oricare dintre casieriile CityNet, din Carrefour şi Calea Naţională 105, la sediul Diginet din Cătămărăşti Deal sau pe adresa de e-mail: office@city/net.ro.

Spune-ne opinia ta

Vezi alte știri publicate de Stiri Botosani

Posturi scoase la concurs într-o instituție din Botoșani!

astăzi, 14:22
103

Agenția pentru Protecția Mediului (APM) din Botoșani anunță faptul că în luna martie s-au vacantat în cadrul instituției două locuri de muncă. Este vorba despre două posturi de c...

Cum vrea un fost consilier al lui Costică Macaleți să schimbe pe furiș procedura de verificare a colaboratorilor Securității!

astăzi, 13:54
63

În timp ce Parlamentul numește șase noi membri în Consiliului Naţional pentru Studierea Arhivelor Securităţii (CNSAS), în instituție mocnește un scandal legat de procedura de ...

Fără taxă de internare la „Mavromati”? Ce spune noul manager al spitalului! (video)

astăzi, 13:32
196

La aproape o săptămână de la ocuparea funcției de manager interimar, economist Corneliu Mihai a participat la o conferință cu presa locală. În cadrul conferinței, managerul unită...